Flet Dalipi pas ndeshjes me Laçin: Në Kukës vetëm për të fituar

Diel, 08 Prill 2018 16:43
Klevis Dalipi Klevis Dalipi

Pas fitores me Laçin, trajneri i Partizanit Klevis Dalipi, deklaroi se është shumë i lumtur për rezultatin, pasi fitorja u mor në një fushë të vështirë. Duke folur për mediat, numri një i pankinës së Partizanit tha se ekipi ka edhe 8 finale për të luajtur në mënyrë që të arrijë objektivin: vendin e dytë.

“Suksesi më i madh i takon lojtarëve pasi më ndoqën në një kohë rekord. Ne tashmë futemi në fushë vetëm për fitore”-ka thënë Dalipi.

Gjithashtu trajneri ka pohuar se objektivi në ndeshjen me Kukësin do të jetë fitorja.

“Duhet të jemi të bindur se do të jemi në Kukës për rezultat pozitiv. Duhet t’i marrim edhe këto 8 javë si finale”-është shprehur ai.

Ndeshja mes Kukësit dhe partizanit do të luhet më 14 prill në orën 12:00.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Aktualitet

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Marrë nga exit.al Një pjesë e rrugës antike Egnatia është dëmtuar nga punimet për ndërtimin e digës së hidrocentralit “Slabinja 2D”, në Pogradec të kryera nga kompania “Hidropower Elektrik”. Ky fakt...

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Aktualitet

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Të dënuarit në Burgun e Burrelit kanë shprehur shqetësimin për kushtet e këqija me të cilat përballen çdo ditë teksa vuajnë dënimin. Ata kanë kërcënuar se në rast se nuk përmirësohet...

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Show-biz

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Ish-e fejuara e Brian Austin Green, Vanessa Marcil e ka akuzuar atë për përfshirjen e saj në një betejë të kujdestarisë ndaj djalit të tyre 16 vjeçar për 12 vitet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!