Kanë përfunduar ndeshjet e ditës së sotme për javën e katërt në fazën e grupeve të Champions Leagues. Vlen të…
Probleme për Tiranën, jo vetëm në rezultate. Barazimi i sotshëm me Kukësin nuk u prit mirë nga tifozët, të cilët…
Lënia jashtë e mesfushorit zvicerian me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri, ka revoltuar jashtë mase tifozët e skuadrës serbe Crvena Zvezda.…
Menjëherë pas mbylljes së ndeshjes Tirana-Kukësi, të përfunduar në barazim 0-0, tifozët bardheblu kanë pushtuar fushën dhe janë konfrontuar me…
Tirana ka humbur shumë nga shkëlqimi i saj. 24 herë kampionët e Shqipërisë nuk kanë mundur të fitojnë takimin e…
Cërvena Zvezda ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Milan Pavkov realizoi me kokë në…
Ish-mundësi dhe peshëngritësi shqiptarë Ramadan Martini, i cili i ka kushtuar sportit 43 vite nga jeta e tij ka ndërruar…
Artistja egjiptiane Mai Abdel Allah ideatorja e statujës së keqformuar të Mohamed Salah e cila e zbuloi atë në Forumin…
Sot fillon raundi i katërt i ndeshjeve të Champions League dhe është momenti që llogaritë mund të bëhen më të…
Siç duket këto nuk janë ditë të mira për klubin e  Bayern Munich, ecuria e keqe e bavarezëve, që gjenden…
Shtëpia e futbollistit të Barcelonës, Xhordi Alba është vjedhur ditën e hënë. Dëshmitarët tregojnë se hajdutët hynë në kopsht dhe…
Mediat gjermane i kanë kushtuar vëmendje lënies jashtë loje të futbollistit Xherdan Shaqiri nga trajneri i Liverpoolit, Jürgen Klopp në…

Lajmet e fundit

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet autori

Aktualitet

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet autori

Një plagosje me thikë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00, në lagjen "28 Nëntori" pas Postës, ku shtetasi Marius Pajo 20 vjeç dyshohet se...

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Shëndeti

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Një recetë mijëravjeçare na vjen nga kinezët, recetë e cila ndihmon në uljen e kolesterolit në gjak dhe që konsiderohet si një nga recetat më të suksesshme të mjekësisë alternative...

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Show-biz

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet që të bëhet miliarderja më e re në botë. Së fundmi, ajo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!