Sot fillon raundi i katërt i ndeshjeve të Champions League dhe është momenti që llogaritë mund të bëhen më të…
Siç duket këto nuk janë ditë të mira për klubin e  Bayern Munich, ecuria e keqe e bavarezëve, që gjenden…
Shtëpia e futbollistit të Barcelonës, Xhordi Alba është vjedhur ditën e hënë. Dëshmitarët tregojnë se hajdutët hynë në kopsht dhe…
Mediat gjermane i kanë kushtuar vëmendje lënies jashtë loje të futbollistit Xherdan Shaqiri nga trajneri i Liverpoolit, Jürgen Klopp në…
Pavarësisht se e ka grumbulluar me skuadrën, Lionel Messi nuk është i gatshëm për të luajtur ndaj Interit. Këtë e…
Sabien Lilaj po kalon një moment fantastik në kampionatin azer me skuadrën e Gabalës, aty ku luan edhe Xhejms Adeni,…
Interi pritet ta thyejë një rekord italian për gjenerimin e të hyrave brenda një ndeshjeje sonte kundër Barcelonës. Zikaltrit e…
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Gaspart, ka zbuluar se Ronaldo nuk kishte dashur të largohet nga klubi katalonas, megjithatë Interi i…
Wayne Rooney dhe Cristiano Ronaldo kishin partneritet të shkëlqyer në Manchester United dhe tani sulmuesi i Juventusit ka treguar se…
Thorgan Hazardi i Borussia Monchengladbachut mendon se vendimi i vëllait të tij, Eden Hazardit, për të qëndruar në Chelsea duke…
Mesfushori i Sao Paulos Daniel Correa u tortura para se të vritej pas një ahengu në të cilin kishte marrë…
Ndeshja e Superkupës së Italisë për këtë edicion ndërmjet Juventusit dhe Milanit, do të zhvillohet më 16 janar të vitit…

Lajmet e fundit

Panucci: Ja përse nuk largohem nga Kombëtarja

Sport

Panucci: Ja përse nuk largohem nga Kombëtarja

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet sepse dëshiron të punojë për t’i kuqezinjtë në Kampionatin Evropian 2020 për shkak se...

Shifra marramendëse që bosi i drogës i jepte shefit të sigurisë

Globi

Shifra marramendëse që bosi i drogës i jepte shefit të sigurisë

Një dëshmitar i qeverisë në gjyqin kundër bosit meksikan të drogës “El Chapo” ka thënë se karteli i tij i ka dhënë ryshfet ish-shefit të lartë të sigurisë së Meksikës...

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Aktualitet

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve. Por të gjitha këto probleme, “shëruesi” Shefqet i lidh me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!