PSG e do me çdo kusht Kanten në “Parc des Princes”. Trajneri Thomas Tuchel e do te Paris Saint-Germaini mesfushorin…
Shkëndija e Tetovës nisi të dielën grumbullimin për fazën përgatitore para pjesëmarrjes në eliminatoret e Champions League. Fillimisht ekipi do…
Luis Hamilton ka dalë i zhgënjyer me vendin e 5-të në Çmimin e Madh të Kanadasë, vend i cili bëri…
Javier Tebas beson se Ronaldo dhe Griezmann nuk do të largohen nga klubet aktuale. Presidenti i La Ligës, Javier Tebas,…
De Gea thotë se për të ardhmen do të flasë pas Kupës së Botës, tani është i fokusuar që ta…
Agjenti i Zazas dhe babai, Antonio, ka folur për Gazzetta Dello Sport rreth të ardhmes së sulmuesit italian, duke mohuar…
Gjatë intervistës së tij brenda kafazit pas eventit kryesor të UFC 225, Yoel Romero tha se meritonte fitoren ndaj Robert…
Neymar dhe Coutinho ishin në shënjestër sot nga futbollistët e skuadrës së Austrisë të cilët në disa raste i tejkaluan…
Leonardo Bonucci i ka hedhur poshtë thashethemet se mund të largohet nga Milani në afatin kalimtar veror. Mbrojtësi italian kërkohet…
Nadal për të 11-tën herë në karrierën e tij ka bërë të vetin turneun francez “Roland Garros”. Spanjolli me këtë…
Juventusi është i gatshëm t’i ofrojë Real Madridit Paulo Dybalan plus një shumë të konsiderueshme parash për Cristiano Ronaldon. Manchester…
Brazili ka mposhtur me rezultatin 3-0 Austrinë në miqësoren e fundit të zhvilluar para botërorit. Skuadra e Tite realizoi golin…

Lajmet e fundit

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Aktualitet

Makina shpërthen në flakë, ja ku ka ndodhur

Një automjet u përfshi nga flakët në Elbasan. Ngjarja ndodhi gjatë natës në lagjen "Partizani" dhe sipas policisë makina ishte e parkuar në momentin kur u dogj. "Gjatë natës në lagjen...

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Shëndeti

Tani do të hani më shumë, mësoni të vërtetat që nuk i keni ditur për makaronat

Janë të paktën 10 legjenda ato që nuk i paskemi ditur deri tani për makaronat – pjatën më të preferuar të italianëve. Aidepi, Lidhja e Industrive të Ëmbëlsirave dhe të Pastës...

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Show-biz

Çfarë i bën gjoksit Oriola Marashi, 'bombat' e saj rriten dita-ditës

Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!