Lewis Hamilton triumfoi në Çmimin e Madh të Brazilit, duke regjistruar fitoren e 10 në një sezon ku e ka…
Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Milanit me rezultatin 0-2 në "San Siro". Pas 8 minuta lojë…
Lewis Hamilton nuk e heq për asnjë moment këmbën nga gazi. Piloti i Mercedez triumfoi dhe në Çmimin e Madh…
Skuadra e Partizanit vijon marshin prej kryesuesi, pasi në takimin e sotëm “Demat e Kuq” fituan në shifra minimale me…
Fitore arriti dhe Skënderbeu që mban në presion "demat e kuq". Korçarët mundën minimalisht Flamurtarin, me Shehin që fiton "derbin"…
Rikthimi në fushë i Lionel Messit "ka ndikuar" negativisht te Barcelona që ka pësuar humbjen e parë pas 9 takimesh…
11 nëntori i vitit 2018 do të mbahet mend gjatë nga Eros Grezda. Kjo pasi mesfushori i kombëtares shqiptare ka…
Në Korçë do të luhet një ndeshje mjaft interesante, ku Skënderbeu pret Flamurtarin. Korçarët na kanë mësuar në të shkuarën…
Roma ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj Sampdorias. 4 me 1 është rezultati përfundimtar i takimit të sotëm, transmeton…
Kastrioti është rikthyer te fitorja pas 7 takimesh, teksa ka mposhtur Kamzën me shifrat e thella 3-0. Heroi i takimit…
Liverpooli ka marrë kreun në Premier Ligë duke e mposhtur Fulhamit 2 me 0 në xhiron e 12-të. Në këtë…
Prej plot një dekade, Messi dhe Ronaldo ishin dominues në garën për “Topin e Artë”, duke e fituar trofeun më…

Lajmet e fundit

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Shëndeti

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Qëndrimi i gjatë ulur në pozitë jo të drejtë, gjumi në jastëk të papërshtatshëm dhe stresi janë problemet më të shpeshta për shkak të të cilave kemi dhembje në pjesën...

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Shtetet anëtare të Interpol po mblidhen sot në Dubai për të zgjedhur presidentin e ri pasi ish-udhëheqësi i agjencisë ishte arrestuar në Kinë. Meng Hongëei, i cili ishte zëvendësministri i sigurisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!