Eintracht Frankfurt dhe Lazio mbyllën llogaritë në grupin H të Europa League duke u kualifikuar edhe matematikisht në fazën tjetër.…
Një mbrëmje magjike e kaluar me tifozët për Paul Pogba, i cili pasi kreu testin anti-doping brenda ambienteve të stadiumit,…
Në listën e fundit të Christian Panucci, binte në sy emri i Ardian Ismajli, kapitenit të Shpresave të Kosovës, i…
Do të luhen mbrëmjen e sotme 24 takimet e vlefshme për raundin e 4-t të grupeve në Ligën e Europës.…
Familja e Cristiano Ronaldos është shtuar nga një tjetër pjesëtar.. Prurja e re është një mace e veçantë dhe e…
Ndryshe nga sezoni i kaluar ku ishte titullar nga ndeshja në ndeshje me Napolin, Elseid Hysaj nën drejtimin e Carlo…
Mungesa e Xherdan Shaqirit në Beograd në ndeshjen Crvena Zvezda-Liverpul tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Ekipi anglez u mund 2-0…
Klubi i futbollit të Kamzës ka shkarkuar nga detyra trajnerin Klodian Duro. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi…
Cristiano Ronaldo tha se ish-klubi i tij nuk e meritoi fitoren pasi nuk bëri asgjë, dhe se Juventusi ka mundur…
Manchester United është rikthyer në "binarët" e duhur. Pas dy fitoreve në kampionat, "djajtë" janë rikthyer tek fitorja edhe në…
Kanë përfunduar pjesët e para në duelet e javës së katërt për fazën e grupeve në Champions League. Ajo që…
Favorizimi i klubit të Tiranës për të luajtur në Kupat e Evropës në sezonin 2017-2018, i ka kushtuar shtrenjtë Federatës…

Lajmet e fundit

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Shëndeti

Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

Qëndrimi i gjatë ulur në pozitë jo të drejtë, gjumi në jastëk të papërshtatshëm dhe stresi janë problemet më të shpeshta për shkak të të cilave kemi dhembje në pjesën...

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Mbledhja sot në Dubai, pritet që të vendoset për Kosovën në INTERPOL

Shtetet anëtare të Interpol po mblidhen sot në Dubai për të zgjedhur presidentin e ri pasi ish-udhëheqësi i agjencisë ishte arrestuar në Kinë. Meng Hongëei, i cili ishte zëvendësministri i sigurisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!