Cristiano Ronaldo gjatë një interviste për ‘El Chiringuito de Jugones’, buzëqeshi kur u pyet për mundësinë e transferimit të Neymarit…
Carlo Ancelotti pritet që brenda këtij muaji të prezantohet te skuadra e Napolit. Trajneri italian do të rikthehet në Serie…
Edhe pak minuta na ndajnë nga ndeshjet e fundit të kampionëve të futbollit shqiptar për këtë sezon, ku do të…
Dy ndeshjet e vlefshme për gjysmëfinalen e Champions League mes Liverpool dhe Romës nuk kanë kaluar pa telashe, e duket…
Karlo Ançeloti mund të cilësohet që tani trajneri i ri i Napolit. Ish-trajneri i Milan, Çelsi, Real, Bajern e PSG…
Tifozët e klubit meksikan "Chivas de Guadalajara" festuan gjatë fitoren ndaj "Toronto FC", në "Concacaf Champions League", kompeticioni më i…
Skuadra e hokeit Golden Knights në Las Vegas ka marrë një ofertë për më tepër impenjim drejt fitores së kupës. …
Liberty Media, pronarja e re e "Formula 1", ka vendosur që për këtë sezon të mos lejojë modelet bukuroshe të…
Ish-trajneri kuqezi, De Biazi, i cili e dërgoi Shqipërinë për herë të parë në finalet e një kompeticioni madhor, në…
Largimi i Antonio Contes nga pankina e Chelseat po shkon drejt zyrtarizimit këtë muaj. Por, në pritje të ndryshimeve në…
Real Madrid-Liverpool është më shumë sesa një ndeshje e thjeshtë futbolli, është një finale Championsi mes një kampioni në fuqi…
Me urdhër të Presidentit të Ganës është arrestuar Kreut i Federatës së Futbollit të Ganës, Kwesi Nyantakyi, njëkohësisht anëtar i…

Lajmet e fundit

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Politikë

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Prej disa ditësh me rradhët rruga para ministrisë së Arsimit në Tiranë është mbushur me studentë që protestojnë për uljen e tarifave si dhe për përmirësimin e cilësisë së arsimit...

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktualitet

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktori i njohur Neritan Liçaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se në mandatin e dytë të qeverisë nuk kemi parë asnjë vizion të qeverisë. Liçaj: Pse gjithë...

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Aktualitet

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Pedagogu Edmond Tupja është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” në Report Tv për të folur për protestën e studentëve prej shtatë ditësh para Ministrisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!