Jose Mourinho përsëri është kujdesur për pak spektakël nga banka Manchester United ishte një skuadër më e mirë se Young…
Përleshje mes tifozëve në Athinë ku u luajt ndeshja e Ligës së Kampionëve mes Aekut dhe Ajaksit. Ultrasit vendas u…
Real Madrid ka mposhtur 2-0 Roma-n në Olimpico duke siguruar vendin e parë të grupit G të Champions League. Pas…
Ndërkohë që ka filluar atmosfera e javës së derbit të kryeqytetit, tifo-grupi “i bardhebluve, “Tirona Fanatics” ka dalë me një…
Pamje të rënda, aspak dinjitoze për një ndeshje të Champions League kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në Greqi. Trazira të…
Në një intervistë të gjatë për “Goal.com”, trajneri i Kombëtares së Shqipësië, Chistian Panucci ka analizuar përballjen e sotme mes…
Christian Panucci beson se e ka më të lehtë për të drejtuar Real Madridin sesa Shqipërinë. Në një intervistë së…
Trajneri spanjoll i Manchester Cityt, Pep Guardiola, beson se ai dhe skuadra e tij do të cilësohen si dështakë nëse…
E ardhmja e Elseid Hysajt në udhëkryq. Mbrojtësi shqiptar ende nuk e ka të qartë nëse do të jetë pjesë…
Diego Costas iu nevojitën vetëm 49 sekonda për t’i ikur Raphael Varanes me një lehtësi të jashtëzakonshme dhe për ta…
Gara më prestigjioze e Evropës, Liga e Kampionëve, kthehet përsëri sonte me tetë ndeshjet e xhiros së pestë të fazës…
Një biznesmen brazilian dhe bashkëshortja e tij janë arrestuar për shkak të akuzës për vrasjen brutale të një futbollisti, Daniel…

Lajmet e fundit

Fjalimi hakmarrës! 21-vjeçarja gjen mënyrën ideale t'i "japë duart” të dashurit tradhtar

Kuriozitete

Fjalimi hakmarrës! 21-vjeçarja gjen mënyrën ideale t'i "japë duart” të dashurit tradhtar

Një vajzë zgjodhi të priste ditëlindjen e saj që ti jepte lamtumirën të dashurit tradhtar. Tiana Perea po festonte 21-vjetorin në shtëpi me miqtë dhe të dashurin, kur bëri një fjalim...

Skenare për sulme në Kosovë? Çfarë po ‘kurdisin’ shërbimet sekrete serbe…

Bota Shqiptare

Skenare për sulme në Kosovë? Çfarë po ‘kurdisin’ shërbimet sekrete serbe…

Më 15 nëntor, Zyra për Koordinim të Shërbimeve të Sigurisë së Serbisë, mbajti mbledhje, ku mori disa vendime në raport me Kosovën. Aty morën pjesë shërbimi sekret civil, dy shërbimet...

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e RTSH me një performancë shpërthyese

Kulturë

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e RTSH me një performancë shpërthyese

Soni Malaj rikthehet në Festivalin e Këngës në RTSH pas 10 vitesh. Kjo mungesë e ka një arsye. “Në festivalin e madh nuk mund të marrësh pjesë çdo vit. Për vitet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!