Të gjitha postimet me etiketën "tefundit-2"

  • Shqipëria në protestë

    Shqipëria në protestë/Opozita premton betejë kundër një qeverie hitleriane, që lutet për dhunë e destabilizim  Opozita konfirmoi dje se do të jetë në parlament për...

  • 5 muaj, 22 atentate me tritol

    5 muaj, 22 atentate me tritol – Sajmir Tahiri fajtor, por s’dorëhiqet Në 5 muaj qeverisje janë regjistruar plot 22 vendosje tritoli dhe 23 grabitje...